Decoupage - piękne rzeczy znalezione na tegorocznych Gwarkach


Podczas Gwarków w Tarnowskich Górach można kupić niemalże wszystko: zabawki, nasiona owoców i warzyw, biżuterię i oczywiście mnóstwo pysznego jedzenia. W tym roku zdecydowałam się zrobić bardziej artystyczne zakupy i nabyłam kilka przepięknych przedmiotów wykonanych techniką decoupage. Decoupage to w wielkim skrócie technika postarzania przedmiotów. Przemawia głównie do kobiecego poczucia estetyki. Dzięki wspaniale ozdobionym prostym przedmiotom codziennego użytku możemy dodać naszym wnętrzom artystycznego uroku. Od niedawna sama uczę się decoupage'u i muszę przyznać, że nie jest to łatwa praca. Kiedy zobaczyłam przepiękne rzeczy na tegorocznych Gwarkach po prostu nie wiedziałam co wybrać. Ostatecznie wybrałam te, które możecie zobaczyć na zdjęciach.Cały zestaw w typowo angielskim stylu, serwetka przedstawia rozmawiające kobiety, dodatkowo jako ozdobnik zastosowano kwiaty i piękne wzory 


Małe puzderko w kształcie serca może przydać się do przechowywania drobnej biżuterii


Artystyczna zakładka pewnie zachęci mnie, by częściej sięgać po książki 


Pojemnik, którego używam do przechowywania długopisów i ołówków. Przepiękny, choć z drobną wadą. Właśnie to najbardziej lubię w wykonanych ręcznie przedmiotach, że z łatwością można znaleźć w nich drobne "usterki", ale też dostrzec jak próbowano sobie z nimi poradzić :) Wszystkie kobiety to wiedzą, że pudełek w domu nigdy zbyt wiele. Jeżeli nie chcemy wkładać do nich długopisów, możemy je wykorzystać na dodatkowe guziki do ubrań, przybory do szycia, do przechowywania herbaty, cukierków i innych słodyczy, ostatnio zbieram w nich darmowe próbki kosmetyków. Jako wciąż próbująca się zreformować bałaganiara po prostu je uwielbiam i oszczędzam każdy grosz, by kupować nowe :) 


Wkrótce na blogu kolejne zakupy, a może i moja własna twórczość :) 
Share on Google Plus

About Aneta Łukasik

Cześć:) To ja, autorka bloga. Blogowanie to moje hobby, ale zajmuję się tym od niedawna, dlatego mam prośbę :) Jeżeli przeczytałaś/łeś post, to proszę zostaw komentarz. Wszystkie wskazówki i porady są dla mnie bardzo cenne :) Z góry dziekuję :)
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze :

Prześlij komentarz